در سال ۱۳۹۷ در جاب ویژن چه گذشت؟

یک سال دیگر هم همراه شما بودیم. امسال نیز با همراهی شما توانستیم به کارجوهای زیادی در پیدا کردن شغل مورد علاقه شان کمک کنیم. سازمان‌های معتبر زیادی به جمع کارفرمایان جاب‌ویژن پیوستند و برای جذب نیروهای متخصص، به جاب‌ویژن اعتماد کردند. از دیگر دستاوردهای ما در سال ۹۷، برگزاری موفق دو دوره نمایشگاه کار در مهر و بهمن ماه است. در ادامه به بررسی عملکرد جاب‌ویژن در سال گذشته می‌پردازیم.

سازمان‌هایی که در سال ۹۷ به جاب ویژن پیوستند.

در طول سال ۹۷، بیش از ۱۵۰۰ سازمان معتبر به جاب‌ویژن پیوستند که شرکت‌های آسیاتک، نستله ایران، صنایع غذائی مهیا پروتئین، چای گلستان، گروه صنعتی بهشهر، جی تی آی پارسیان، پارس حیات، کوبل دارو، عمران آذرستان، گندم طلایی نوتریکا، کانون تبلیغاتی ایران نوین، کاله تهران، پارس حیان، پپسی، طلوع پخش آفتاب و مینو از جمله آن‌ها هستند. نکته حائز اهمیت در این باره، تنوع صنایعی است که این سازمان‌ها درآن فعالیت می‌کنند. که همین موضوع می‌تواند نیازهای طیف گسترده‌ای از کارجویان را تا حد مطلوبی برطرف کند.

روند رو به رشد در شاخص‌های مختلف

مهم‌ترین شاخص‌هایی که بر اساس آن‌ها می‌توان یک سامانه استخدامی را ارزیابی کرد، تعداد کارجویان همراه، فرصت‌های شغلی منتشر شده در سایت، تعداد سازمان‌های همراه و اعضای شبکه اجتماعی هستند. که در ادامه به بررسی رشد هرکدام از این شاخص‌ها در سال گذشته می‌پردازیم.

تعداد کارجویان همراه

همانطور که در نمودار زیر ملاحظه می‌کنید، تعداد همراهان جاب‌ویژن به فاصله یکسال با رشد دو نیم برابری به ۳۰۰ هزار نفر رسید که این رشد حاکی از اعتماد تعداد زیادی از کارجویان به سامانه استخدامی جاب‌ویژن است.

تعداد سازمان‌های همراه

اعتماد بیش از ۲۳۰۰ سازمان معتبر در طی دو سال فعالیت جاب ویژن، یکی دیگر از مهم ترین دستاوردهای تیم ما است. با توجه به نمودار زیر روند رو به رشد تعداد سازمان‌های همراه جاب‌ویژن را ملاحظه می‌کنید.

فرصت‌های شغلی منتشر شده در سایت

افزایش تعداد کارجویان و کارفرمایان همراه جاب ویژن، باعث شد تا ظرفیتی مناسب برای درج هرچه بیشتر فرصت‌های شغلی در پلتفرم ما ایجاد شود. تعداد کل فرصت‌های شغلی منتشر شده در سایت در مدت یکسال از ۲۲۴۷  به ۵۶۵۱ فرصت شغلی رسید.

اعضای شبکه اجتماعی

یکی دیگر از اهداف همیشگی جاب‌ویژن ، افزایش راه‌های ارتباطی با مخاطبان خود اعم از کارجویان و کارفرمایان است. به همین جهت در سال ۹۷ نیز مانند سال گذشته، تمام تلاش خود را جهت افزایش ارتباط خود با شما، از طریق شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام، اینستاگرام، لینکدین و توئیتر انجام دادیم. که همین سبب شد تا تعداد اعضای شبکه‌های اجتماعی جاب‌ویژن با رشدی ۳ برابری به ۱۴۴ هزار عضو برسد.

آزمون‌های برگزار شده در سایت

از ویژگی‌های متمایز و منحصربه‌فرد جاب‌ویژن، امکان شرکت در آزمون‌های ارزیابی فردی توسط کارجویان و مشاهده نتایج این آزمون‌ها توسط کارفرمایان است. در طول سال گذشته بیش از ۸۰ هزار آزمون در سایت جاب‌ویژن برگزار شد که کمک شایانی به ارزیابی دقیق‌تر و جامع‌تر کارفرمایان از کارجویان می‌کند.

برگزاری موفق دو دوره نمایشگاه کار

یکی دیگر از دستاوردهای جاب ویژن در سال ۹۷، برگزاری موفق نهمین دوره نمایشگاه کار شریف و دومین دوره نمایشگاه کار ایران بوده است.

نهمین دوره نمایشگاه کار شریف، در مهرماه سال ۹۷ با حضور بیش از ۴۰ شرکت و ۵۰۰ موقعیت شغلی در حوزه های مختلف برگزار شد. این دوره از نمایشگاه با استقبال خوبی از طرف کارجویان همراه بود به طوری که بیش از ۱۰ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند.

دومین دوره نمایشگاه کار ایران نیز که در بهمن ماه با ظرفیت و ابعاد گسترده تری در بوستان گفتگو برگزار شد، با استقبال چشمگیری همراه بود. در این دوره از نمایشگاه کار، بیش از ۷۰ سازمان معتبر با بیش از ۷۰۰ فرصت شغلی حاضر شدند. بازدید بیش از ۱۳۰۰۰ نفر از نمایشگاه، تبادل بیش از ۶۹۰۰۰ رزومه میان کارجویان و کارفرمایان و ارسال بیش از ۶۰۰۰ رزومه منحصر به فرد از دیگر دستاورهای این نمایشگاه بود.

در نهایت باعث خوشحالی ما است که در سال گذشته با توجه به بازخوردهای گرفته شده از سازمان‌ها، بیش از ۲۵ درصد موقعیت‌های شغلی موجود در سایت جاب‌ویژن منجر به استخدام شده‌اند.

برچسب ها:
1,204 دیدگاه